Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skenderaj & Cricket - Ndalma (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zot ndalma
Ktë marrëzi të lutem ndalma
Të paktën ti të lutem falma
Të rifilloj një tjetër jetë
Zot ndalma
Ktë marrëzi të lutem ndalma
Të paktën ti të lutem falma
Të rifilloj një tjetër jetë

Gota e njëmbëdhjetë që kthej per ty
Ende helmin s'di si ta pështyjë
Dhe unë e di, e ndiej që ti je aty
Dhe e kuptoj nëse nuk më le të hy
Por thuam nji o fjalë o mbretëresh drama
A e di sa e poshtër di të jet karma
Heshtja jote më vret dhe më shumë se arma
Pse më le të ecë i zbathur përmbi xhama

Dikush a më jep një shkop magjik
E t'i pastroj mëkatet me një klik
Pija nuk ka lidhje me llogjikë
Falëm nëse dukem histerik


Alban Skenderaj & Cricket - Ndalma (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndalma (Remix)".
3. Video është e këngës "Ndalma (Remix)", por nuk këndohet nga Alban Skenderaj & Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0