Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj & Dafina Zeqiri - E Para / I Pari Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Alban Skenderaj:
Ti, a ke ndermend me kerku vec faje
U u ti, a do ti me t'kerku-ku falje
Se xhelozia, t'myti xhelozia
Dashuria, hidhi syt pak nga dashuria

Te dy:
Zemer, ti per mua e para je
Zemer, ti per mua e para je
Ah, sikur ta dije ke e ke
Ah, sikur ta dije ke e ke

Zemer, ti per mua i pari je
Zemer, ti per mua i pari je
Ah, sikur ta dije kon e ke
Ah, sikur ta dije kon e ke

Albani:
E nese kam pi
E nese jam deh
E kam dhe me t'leht
Ty me ta shpreh
Zemer, ti e para je
Zemer, ti per mu e para je

Dafina:
E nese kom pi
E nese jom deh
E kam dhe ma t'leht
Ty me ta shpreh
Zemer, ti i pari je
Zemer, ti per mu i pari je

Dafina:
Hajde baby, mos luj me ndjenjat e mija
Leje ti ca folin vec nga xhelozia
Po t’foli me zemer, s'o tu t'fol rakia
Po t’foli me zemer, s'o tu t'fol rakia
Se sa te du bre, ti nuk ke ide
Hajde puthjet sonte ku mi le?
Maji ti premtimet qe mi dhe
Dhe, dhee

Albani:
Se xhelozia, t'myti xhelozia
Dashuria, hidhi syt pak nga dashuria

Te dy:
Zemer, ti per mua e para je
Zemer, ti per mua e para je
Ah, sikur ta dije ke e ke
Ah, sikur ta dije ke e ke

Zemer, ti per mua i pari je
Zemer, ti per mua i pari je
Ah, sikur ta dije kon e ke
Ah, sikur ta dije kon e ke

Albani:
E nese kam pi
E nese jam deh
E kam dhe me t'leht
Ty me ta shpreh
Zemer, ti e para je
Zemer, ti per mu e para je

Dafina:
E nese kom pi
E nese jom deh
E kam dhe ma t'leht
Ty me ta shpreh
Zemer, ti i pari je
Zemer, ti per mu i pari je


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Alban Skënderaj & Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2023
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Smartmotion Films
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Mix/Master: Avaxus


Alban Skënderaj & Dafina Zeqiri - E Para / I Pari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para / I Pari".
3. Video është e këngës "E Para / I Pari", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj & Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0