Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi (Thaila) - Mbeta E Vetmuar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/08/2010

2010-08-08T18:06:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbeta E Vetmuar" kënduar nga Albana Azizi (Thaila).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Azizi (Thaila) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet