Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi (Thaila) - How Will I Know Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I don´t know how or where to start
Here we´re standing again
And I see now from where we are
That our road has come to an end
Though we've come this far
I don´t know why
But I still can´t see who you are

Chorus:
I don´t want you to cry
Don´t want us to say goodbye
But I know that we´re falling apart
I don´t need your lies
And if you don´t sympathize
Tell me how will I know who you are

It´s too late but now
we´ve gone this far
To see what´s here within
Though we said that we´d never part
Baby I've been trying too hard
To believe in love
I don´t know why
But I still can´t see who you are

Chorus:

Don´t worry I promise
it´s for the better
So I think we should let it go now
And maybe we'll find love again

....
Chorus:


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/05/2009


Albana Azizi (Thaila) - How Will I Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "How Will I Know".
3. Video është e këngës "How Will I Know", por nuk këndohet nga Albana Azizi (Thaila).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:


Komente 0