Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Albana Azizi (Thaila) - Engjull  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2010

2010-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2010Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjull" kënduar nga Albana Azizi (Thaila).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga D-Golden. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref(2x)

A di qka? ty tdu veq per ty tu menu
se ti je per mu "Engjull" qe je tu
ndriqu nje her ty te humba
e t`lendova shum o zemr
e tash ti u ktheve u bashkove
n`zemren tem.

-Un spo du me vujt po du mir
mu kon me ty,me kuptu
njoni-tjetrin se me lot sen spo
mrrijm
e di jem t`ri perqato prindt sna
kuptojn ka hi dikush n`mes qe
me neve po bon loj.
Ti harrojm ato koh se ato nuk po
vlejshin let vazhdojm me t'ardhmen
se ato po shperblejshin
- E di qe um don e ndjej fell
nzemren tem nuk ja vlen met hup
se je pjes e jetes tem
- E din qe ty tdu baby.!
ty smuj met harru , veq
per ty tu menu prej menjes
stkom largu
- Ni got tu e qu se vetmia mka shkatrru
fotgrafit tuj shiku besom loti tum piku
e malli um ka marr ata sy me ti shiku
zonin tond me ta ndegju,
se prej menjes su largu,
ftyra jote omel çdo nat tu mu kujtu
dije njo zemra jem se per ty
jom tu jetu

Ref 3x

A di qka? ty tdu veq per ty tu menu
se ti je per mu "Engjull" qe je tu
ndriqu nje her ty te humba
e t`lendova shum o zemr
e tash ti u ktheve u bashkove
n`zemren tem.Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet