Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Albana Azizi (thaila) - Gace E Mlute  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T13:42:26


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gace E Mlute" kënduar nga Albana Azizi (thaila).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Azizi (thaila) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet