Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi - Dalim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/12/2018

2018-12-04T12:30:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dalim" kënduar nga Albana Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mody - Dalim

{Ref}
Uu Uu
Ktu na ne only jeni ktu na ke
Se ne fund kemi ardh ktu ne
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Ktu nane
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Se ne fund kemi ardh ktu ne
I am alive po deshe ktu lale ktu lalee

{Leno}
Babe te me falesh
Ti me mu ne club do te dalim
I'm so hight dalim dalim
Horizontin do dalim
Se kam me dal
Une une kam me dal
Si tja dal zemer zemer kam me dal
Ti je ma e mir so hot
Se prap as si ti jo un nuk gjej
O many o many jo nuk do gjej
Ouuu ti hajde me ne
Hajde me goca o hajde me ne
O my god je ma e mira o my god
Je ma e mira mira o my god
Baby baby kene o nana o nana
O nana je ma e mira o nana
Vetem ti e bere o nana si me magji

{Ref}
Ktu na ne only jeni ktu na ke
Se ne fund kemi ardh ktu ne
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Ktu nane
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Se ne fund kemi ardh ktu ne
I am alive po deshe ktu lale ktu lalee
{Mody}
Si kam me dal si kam me dal
Po dal me ty se nuk kam qare
Je lozonjare e bukur fare
Une jam ai djali qe te mbuloj me pare
Nese nuk e diniqe ku na kini
Vijm me motorra vijm me lamborghini
Oren ke dora begazet me pare
Kena me miliona kena me miliona
Jena shume cool normal qe dallohna
Njeri nga kuksi e tjetri nga vlora
Qohuni krejt ne kembe
Se po du me pa me kercy te tan tan tan
Qohuni krejt hopa
Levriteni pak si qiellin te toka
Kamarjer nje shishe voda
Nuk po ben efektu tu pi veq me gota
Hejjjjjjjj
Qoni krejt hopa
Hejjjjjjjjj
Qoni krejt hopa
Levriteni pak si qiellin te toka
Hejjjjjjjj
Qoni krejt hopa
Levriteni pak si qiellin te toka

{Ref}
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Se ne fund kemi ardh ktu ne
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Evrybody bas ktu nana ktu nana ktu nanee
Se ne fund kemi ardh ktu ne
I am alive po deshe ktu lale ktu lale
Jejejejeje nanananana
Jejejejeje nanananana

Real Any - Dalim

Elmir
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal
Ref.
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2
Real Any
Kur po e kap djelli
Femren si nelli
Po duket so sexy
Ma shum mshton oreksin
Kur po prek ciken
Po ndryshon mimiken
E truri pi iken
Ti pritem e pritem
Elmir
Jo se di a po vjen me pi
Afrohu ma ngat se bela koke ti

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal

Ref.
Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2

Sa po mpelqen ti ket nat
Po du me tpas une ty pran
Tjem vetem une dhe ti
Se trupin bella ki
Po du afer me tni
Tjemi une dhe ti

Jo se di a po vjen me pi
Afrohu ma ngat se bela koke ti

Ajo po don sonte me dal
Merri shoqet dalim
Dalim me u kall
Asnji ska me na nal

Dalim dalim dalim me u kall x2
Dalim dalim dalim me u kall x2
Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet