Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Albana Azizi - Sa Mire Ta Bona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

28/10/2019

2019-10-28T18:00:10+00:00

Teksti:

Albana Azizi

Video Produksioni:

Urban Graphics

Teksti & Produksioni:

Floriant Salihu (Flow)
REF. 2x;
O zot o sa mir ta Bona
qe S'te lash me nejt tek nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit

Jam Dal me shoqnin veç per me pi
fustanin qe kam vesh ua kam vedh
zemra Don me m'plas ah don me m'plas

se je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa
je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa

REF. 2x;
O zot o sa mir ta Bona
qe S'te lash me nejt tek nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit


Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet