Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Berisha - Dua Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  71

Kur shkel podiumat jam gjithmon e para,
sikur super star.
Nëpër festivale dhe në tjera gara,
askush s'mund t'më ndal
Si zog fluturoj,
në sken kur vallxoj,
gjithmon triumfoj.
Më përkrah publika
si të isha Rita këngën kur këndoj.

REF.2X
Dua dua që të jem e para edhe pik,
n'podiume kur të shkel të gjith më kan frik,
e para un do jem,
konkurenc nuk do kem,
nuk do kem

Po më thrret publika,
po më pret muzika,
ritmi po fillon
Si nje balerin me vrap hyj në sken,
këngën performoj
Si zog fluturoj,
në sken kur vallxoj,
gjithmon triumfoj
Po më thrret publika
si te isha Rita këngën kur këndoj

REF.4x
Dua dua që të jem e para edhe pik,
n'podiume kur të shkel të gjith më kan frik
E para un do jem,
konkurenc nuk do kem,
nuk do kem


Ky tekst u dërgua nga Agnesa Latifi

Albana Berisha - Dua Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Dua".
3. Video është e këngës "Dua Dua", por nuk këndohet nga Albana Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albana Berisha:


Komente 5