Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Berisha - Ëndrrën Dua Ta Plotsoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Une jam Albana
Vij nga Prishtina
Amerike me prit
Me prit se ne po vijna x2

Amerike vend i mundesive
Jam nje vajze ekskplozive
Dua fame dua emer
Vendin do ta kesh ne zemer x2

Ref...x4
Endrren dua ta plotesoj
Ne Amerike dua te shkoj

Vendin tim te dashur
Ta prezentoj
Kenge te bukura live
Te performoj x2

Amerike vend i mundesive
Jam nje vajze ekskplozive
Dua fame dua emer
Vendin do ta kesh ne zemer x2

Ref...x4
Endrren dua ta plotesoj
Ne Amerike dua te shkoj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAlbana Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/10/2014


Albana Berisha - Ëndrrën Dua Ta Plotsoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrrën Dua Ta Plotsoj".
3. Video është e këngës "Ëndrrën Dua Ta Plotsoj", por nuk këndohet nga Albana Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Berisha:


Komente 0