Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

I
Pse te shoh ty kudo e nuk je askund,
A thua ktu ka fund
Kur do te shuhet ne shpirt ky mund
Dhembja ime per ty kerkon nje shpjegim
ishte si nje tregim, pa mbarim
Tani te them
Tek ti eshte faji tek un' vaji

Ref:
Kur e kupton se sa te dua do t'jete shume von'
Koha kalon zemra te don me mungon
Cdo gje te kam, une ste kam pran'
Jet' te mbare e fat te deshiroj
Tani po shkoj per ty vdes shume nuk mendoj
Per ty vdes shume nuk mendoj...

II
Mos me le qe te pres
nga malli do te vdes
Eja si cdo mengjes
Kete gje e dua , besa pse u shua
Ishte ky nje mallkim nga dikush i lig'
Dashuri me armik'
Nuk do t'pushoj, per ty mendoj
Per ty luftoj dhe do t'fitoj

Ref-
Kur e kupton se sa te dua do t'jete shume von'
Koha kalon zemra te don me mungon
Cdo gje te kam, une ste kam pran'
Jet' te mbare e fat te deshiroj
Tani po shkoj per ty vdes shume nuk mendoj
Per ty vdes shume nuk mendoj...
Albana Bilalli
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Albana Bilalli - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Albana Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 0