Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli - Largohem Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti po me thua sonte, ik tani!
Dhe nje hakmarrje tash,
lindi tek une.
Te jesh i bindur se kur t'me vi dita
s'ta kthej njesoj, veq 100 here me shume.

Tjetra buzet ti ndez, çdo nate çdo mengjez. I zhytur ne mekat tek une po kthehesh prap.

Ref:
Mos thuaj nisu shko, sepse largohem vet.
Nga zemra qe ta dhash, asgje me s'te perket.
Mos thuaj nisu shko, se asnje fjale tani ska me vlere.
Asgje me spres nga ti. 2x

Ti po me thua sonte mori fund,
nuk jemi me njesoj. sikur me pare.
Por une e di kjo eshte nje arsye qe mund ta mendoj vetem nje i marre.

Tjetra buzet ti ndez, çdo nate çdo mengjez. I zhytur ne mekat tek une po kthehesh prap.

Ref:
Mos thuaj nisu shko, sepse largohem vet.
Nga zemra qe ta dhash, asgje me s'te perket.
Mos thuaj nisu shko, se asnje fjale tani ska me vlere.
Asgje me spres nga ti. 2x


Ky tekst u dërgua nga DeaAlbana Bilalli
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009


Albana Bilalli - Largohem Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohem Vet".
3. Video është e këngës "Largohem Vet", por nuk këndohet nga Albana Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 0