Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli - S'dashurova Kurre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

per cdo nat rri e mendoj se si vitet ikin kalojne ato ikin bashk me rinin time ato ikin e nuk kthehen me ato ikin e nuk kthehen me x2.
s'dashurova jo kurr ne kete bote ndonse jeta mua sme dha krahe eshte per mua kjo jete kaq barbare qe me la kaq fukara x2
skam para te pij e te derdh lot, skam para te blej nje kitare sme ka mbetur gje tjeter ne bote te kendoj gjo gje te harroj te kendoj vec te kendojx2
s'dashurova jo kurr ne kete bote ndonse jeta mua sme dha krahe eshte per mua kjo jete kaq barbare qe me la kaq fukara x2


Ky tekst u dërgua nga Elita Asani

Albana Bilalli - S'dashurova Kurre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dashurova Kurre".
3. Video është e këngës "S'dashurova Kurre", por nuk këndohet nga Albana Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 1