Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli - Merrëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

Merrem ti ngadal
Me puth ti me shume zjarr
Me ty po du

Dite e nate t'mendoj
Trupin ledhatoj
Ngadal ngadal

Pak nga pak tentoj
E prap te xhelozoj
Kur s'je me mu
Uuhh sa shum' po du

Ama ty me t'pas
Mendjen duhet me plas
No no no no
Ashtu veten s'e du

Ref...x2
Jo loçk ti mos mendo
Qe s'kemi çare
Se jeta eshte e shkurt
Qe me t'pas gajle

Ngadal dhe ti mendo
You were my baby
I was your little girl
I was your lady

Hajde ti ma shpejt
Hajde sa eshte nxeht
Veç pak po du

Sa ma shume qe pret
Ti gjithçka po vret
O baby no no

Pak nga pak tentoj
E prap te xhelozoj
Kur s'je me mu
Uhhh sa shume po du

Ama ty me t'pas
Mendjen duhet me e plas
No no no no
Ashtu veten s'e du

Ref...x3
Jo loçk ti mos mendo
Qe s'kemi çare
Se jeta eshte e shkurt
Qe me t'pas gajle

Ngadal dhe ti mendo
You were my baby
I was your little girl
I was your lady


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAlbana Bilalli
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2014


Albana Bilalli - Merrëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merrëm".
3. Video është e këngës "Merrëm", por nuk këndohet nga Albana Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 1