Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Hajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Albana Hajra është një shkrimtare. Albana Hajra eshte nje Nxense E Cila Vijon Mesimet Ne Shkollen Fillore Abedin Rexha Ne Fshatin Turiqec Ne Komune Te Skenderajt.Albana Eshte Nje Nxenese e Shkelqyer Dhe Gjithmone Thot Se Une Ne Te Ardhmen Do Te Behem Nje Poete e Famshme.Hobi i Saj i Vetem Eshte Letersia Sepse Gjithmone Mirret Me Poezi,Tregime e Shume e Shume Gjera Te Tjera Ne Letersi Albana Qe Ne Moshen 7 Vjeqare Qe Ne Klasen e Pare Filloi Te Bente Poezi Te Cilat i Ka Thurur Vet.A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Elsa Fetahaj

Diana Sadrija

Lule Xhafa

Rita Kastrati (Poete)

Bleona Brahaj

Ejonë Hasani

Eldona Rama

Gresa Rudaku

Sara Ibrahimi

Jehona Gashi

Tags: Albana Hajra


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet