Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Keçi - E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

E di, ti do shkosh
E di , mirë se ti do t'më harrosh
Ta dishë, ti ta dishë
Unë derën s'ta hapë dhe
Kur, të vishë

Ref:1x
Ti kujton se ajo tjetra
Më shumë se unë
Do të, dashuron
Ti kujton se ajo tjetra
Do bëjë si unë
E ty, do, të duron
Mos kujto se
Vetëm ti, vetëm ti me mua
Bënë ç'të duash
Po të them se nesër ti
Nga dikush tjetër
Kshtu si unë, do t'vuash

Edi, ti po qeshë,
Por nesër, ti,
Vendin, tim, do zeshë
Ta dishë, mos harro
Me ty, nesër, do të luaj, ajo,

Ref:2x
Ti kujton se ajo tjetra
Më shumë se unë
Do të, dashuron
Ti kujton se ajo tjetra
Do bëjë si unë
E ty, do, të duron
Mos kujto se
Vetëm ti, vetëm ti me mua
Bënë ç'të duash
Po të them se nesër ti
Nga dikush tjetër
Kshtu si unë, do t'vuash

Ky tekst u dërgua nga Arben   PrinceshPublikimi: 01/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Albana Keçi:


Komente 0


Albana Keçi - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Albana Keçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.