A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Albana Keci - Vetmia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2009

2009-01-29T13:35:05

Erdha nenoo nga gurbeti,
per te par oo moj me syy,
ahhh i mjeri cfar me gjeti , 2x
i kishe mbyllur ata sy.

m`dogji malli i femeris
kisha koh qe s`tkisha pa
thash te gjej te pragu i shpis 2x
por te gjeta moj ne varr.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.


Ky tekst u dërgua nga V.pllanaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019