Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Nga E Para Do Filloj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Simpati"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Më Je Bër Si Hije Nga Do Të Shkojtash chdo gje mbaroj je pendu per te gjitha qe mke be tash von te esht kujtu se sa her ti me ke lendu chdo mundsi te dhash qe te ndryshosh por i njejti mbete ti s'ka ktu dashuri prandaj shko

Ref:nga e para do filloj kam nje jet dhe un do ta jetoj dit te mira do vin dhe per mu per ne te dy chdo gje ka mbaru(2x)

Me je ber si hije nga do te shkoj tash chdo gje mbaroj je pendu per te gjitha qe mke be tash von te esht kujtu se sa her ti me ke lendu chdo mundsi te dhash qe te ndryshosh por i njejti mbete ti s'ka ktu dashuri prandaj shko

Ref:nga e para do filloj kam nje jet dhe un do ta jetoj dit te mira do vin dhe per mu per ne te dy chdo gje ka mbaru(2x)


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet