Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Zemren Ma Ke Thyer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ma Ke Thyer".
3. Video është e këngës "Zemren Ma Ke Thyer", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Zemren Ma Ke Thyer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Simpati"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00tani evetme jam eti me le me e jotja sjam e as i ime sje tani sdua as kend dhe nje sy ty se nuk ka zavendesim per dashri per mua dashuri ishe vetem ti
ref... zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me le trego a gabova trego ame e bukur eshte ajo dhe pastaj shko
ti je nje aktor perfoskard se me ke genju pa kufi dhe pa teori ne histori kur nuarnis vec un dhe ty per mua dashuri ishe vetem ty
ref...zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me trego a gabova trego a me e bukur eshte ajo dhe pastaj shko


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet