Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albana Mesuli - Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer".
3. Video është e këngës "Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer  (Feat. Legjend)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/02/2009

2009-02-21T09:49:16+00:00Zemra me foli diqka per ty,
e per qudi nuk kam gjum ne sy.
S`mundem nga mendja tet largoj dot,
ah sa te dua e din nje Zot - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - (2x)

Smundem pa ty e as ti pa mu,
le ta din gjith se veq ty te du.
Ti je gjithqka qe kam ne jet,
e si ta them sedi as vet - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - x


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet