Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Nje Zemer Femre

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Zemer Femre".
3. Video është e këngës "Nje Zemer Femre", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Nje Zemer Femre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Mire Se Erdhe Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

05/05/2014

2014-05-05T20:05:12+00:00po perse e lendove zemrn time po perse u bere rob i mekatit dhe me le po perse ti si kupton gabimin shpirti im dashurise ia vure cmimin pa pendim.
nje zemer femre per ty vajton si meteor loti pikon mos thuaj fjal zemra ta fal zemra te fal
nje zemer femre per ty jeton rahjen e fundit ta dhuron mos thuaj fjal zemra ta fal zemra te fal
po perse e lendove zemren time o njeri sa vuan nje zemre femre ti se din po perse ne endrat e mia je mysafir neteve kush do ma fshije lotin dhe njeher
nje zmer femre per ty vajton si meteor loti pikon mos thuaj fjal zemra te fal zemra te fal
nje zzemer femre per ty jeton rrahjet e fundit ta dhuron mos thuaj fjal zemra te fal zemra te fal
nje zemer femre per ty vajton si meteor loti pikon mos thuaj fjal zemra te fal zemra te fal
nje zemer femre per ty jeton rrahjet e fundit ta dhuron os thuaj fjal zemra te fal zemra te fal


Ky tekst u dërgua nga Zembile
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet