Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Albana Mesuli - Nje Minute Sa Nje Mije Vjet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

01/11/2011

2011-11-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Fest Nota e Artë 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Minute Sa Nje Mije Vjet" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet