Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Me Mire Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mire Pa Ty".
3. Video është e këngës "Me Mire Pa Ty", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Me Mire Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mire Se Erdhe Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

26/09/2013

2013-09-26T17:06:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mire Pa Ty" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Era Caushllari - Me Mire Pa Ty

Kjo dere sot u mbyll dhe nuk hapet me.
Une jashte,ti i mbyllua brenda me te.
S'kam lot,asnje pik lot,pik lot.
Nuk di cfare ndiej saktesisht ne kete cast.
Me mire te mos duhemi per shume gjate.Ndiej force qe me rremben e me hedh larg nga ti.

REF:
Une s'jam ajo qe kerkon per nje nate.
Kjo dere u mbyll pergjithmone,t'jem e qarte.
S'kam lot,por dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them ''Me mire pa ty''.
Nuk di pse duhet te shihja kete skene.
S'kam gjak por inati rrjedh ne cdo ven.
S'kam lot,ndaj dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them: Me mire pa ty ~

Halime Mani - Me Mire Pa Ty

Largohem nga ti , largohem nga ti weshtir e kam shikimin tend shikimin tend cdo cat kam pran weshtir e kam weshtir e kam ty te haroj edhe pse ti[me mungon] nga un smeriton

ref:
Mos me thuaj se ende me ndjen
Mos me thuaj se ne shpirt me then
Ne mes nesh asgje me nuk ndryshon
me ty me ty sot mbaroj![ x2]

Shum wite bashk, shum wite bashk ne jet kaloj tash e kuptoj tash e kuptoj me nuk na shkon
weshtir e kam weshtir e kam ty te haroj edhe pse ti[me mungon] asgje nga un nuk meriton


ref:
Mos me thuaj se ende me ndjen
Mos me thuaj se ne shpirt me then
Ne mes nesh asgje me nuk ndryshon
me ty me ty sot mbarojj!!
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet