Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Fikni Dritat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Te Dua, Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

25/09/2013

2013-09-25T15:55:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fikni Dritat" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Beli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

fikni drita me shupak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpin ton
fikniat dritat me shuplak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpien tonMë Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet