Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Flamuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flamuri".
3. Video është e këngës "Flamuri", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Flamuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Te Dua, Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

26/09/2013

2013-09-26T14:19:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flamuri" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elbasan Munishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nenat per mbi djepe te kendun lavdin
Neper kojra brezat percollen trimerin
Ngjyren nuk e humbe shqiponja s'tu mplak
O flamur lirie renjet ke ne gjak
Ref.
Armiqet me tabore ju sulen atdheut
Ti flakrove bashk me shpaten e Skenderbeut
Dhe kur ret e zeza te binin tek balli
Lart o seç te ngriti Ismail Qemali

Nluften per liri ne fushe e ne male
Me ty nder beteja zemrat shqipetare
Ngjyren nuk e humbe shqippnja stu mplak
O flamur lirie renjet ke ne gjak
Ref.
Flakrove ne kohera u rite nder vite
O flamur lirie sa krenar valvite
Dhe sot ne Europ me emrin Albani
Aty eshte Shqiperia flamuri kuq e ziMë Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë