Live Video

Albana Mesuli - Me Ty Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/02/2013

2013-02-20T23:53:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty Pa Ty" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjyste Vulaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

mos u lodh me kot me mua fjalet tua behen er je mesuar te fitosh ti jo un sblihem let smund te jem un loj e fatit ku gjith naten ti kalon dhe kujtohesh ti per mua veq ne telefon ti harron se un neser e jotja sdo te jem jo kjo loj çndodh me mua ti veten genjen.

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2her.

zemra jote ndoshta sdigjet se jo kurr nuk me ka ndjer ti do te shkosh prej zemres time por si shum te tjer smund te jem un loj e fatit ku gjith naten ti kalon dh kujtohesh ti per mua ve ne telefon ti harron se un neser e jotja sdo te jem jo kjo loj çndodh me mua ti veten genjen

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2 her

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2 her.Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...