Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Miljona Vjet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miljona Vjet".
3. Video është e këngës "Miljona Vjet", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Miljona Vjet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Ardian Kastrati

Teksti:

Hazbi Thera

Komente

Asnjë Koment

25/12/2012

2012-12-25T17:34:30+00:00Mbeti nje tregim
mbeti nje sekret
dashuria jone e vertet
Nuk te njoha mire
ishte nje gabim
Ti ke mbet denim i shpirtit tim

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka m'ke ba sta kisha ba

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do'tkisha qa
qka m'ke ba sta kisha ba

Denohem pa faj
faji mbet jetim
deshmitar ka mbet loti im
me ke prish qetesine
tradheti me ke fal
ti me paske desht vetem me fjal

Miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'la vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka mke ba sta kisha ba

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka mke ba sta kisha ba


Ky tekst u dërgua nga Elisa
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet