Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Si Mbreteresh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Mbreteresh".
3. Video është e këngës "Si Mbreteresh", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Si Mbreteresh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Komente

Asnjë Koment

06/12/2019

2019-12-06T18:33:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Mbreteresh" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Teuta Kurti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

SI MBRETERESH
DO TE ZBRES DO TE ZBRES
DO TE ZBRES MU NE QENDER
TE TURPIT TIM
SI MBRETERESH
UN DO TE EC
DO TE QESH DO TE QESH
DO TE QESH ME SECILIN.

I FTUAR MIKU
E ARMIKU
LE TE PLASIN GJELOZIT
VLEN SA TE GJITH ATA VLEN
PASURI KY FUSTAN IM I RI
ATA NUK DIN AJ ESHTE E VETMJA
GJE QE SONTE POSEDOJ
GZOHUNI MIQ
NJE DESHTIM TE RI SONTE E FESTOJ
SE NJE DESHTIM SOT E FESTOJ.

SI MBRETERESH
DO TU THEM DO TU THEM
SA E LUMTUR JAM
SI MBETERESH DO T'VALLZOJ
DO T'VALLZOJ ME GJDO
KENG QE N'ZEMER KAM.
ASKUSH NUK DI
SA E EGERZUAR
E TORTURUAR JAM ME DIT
SI NJE QORAP E HEDHUR
NEN KREVAT PA MERIT PA SHPIRT
ASKUSH NUK DI NEN GRIM PO VYSHKET
(NE GRIM PO VYSHKET)
KY AHENG ESHTE VEQ MASHTRIM
GZOHUNI MIQ SE PA DISKUTIM PO FESTOJM DESHTIM
PA DISKUTIM DUA DESHTIM.

SI MBRETERSH
DO TE ZBRES DO TE ZBRES
DO TE ZBRES MU NE QENDER
TE TURPIT TIM
SI MBRETERESH UN DO TE EC
DO TE QESH DO TE QESH DO TE QESH
ME SECILIM.

SI MBRETERESH DO TU THEM
DO TU THEM DO TU THEM
SA E LUMTUR JAM
SI MBRETERESH DO T'VALLZOJ
DO T'VALLZOJ DO VALLZOJ
ME GJDO KENG QE N'ZEMER KAM.

ASKUSH SU VONUA NUK ERDHI AI
DO FLIRTOJN ME MUA NUK ERDHI AI
SKA UNAZ PER MUA NUK ERDH AI
GZOHUNI MIQ SERDHI AI
ME SA DI E NCEHET
ASKUSH NUK E DI
SE NUK DO TE KTHEHET
NUK ERDHI AI
SIKUR MBRETERESH PA KUROR PO RRI
GZOHUNI MIQ
QENKA DESHTIM.Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet