Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Qato - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Elgit Doda

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

24/12/2013

2013-12-24T20:07:58+00:00



ti fal un gabimet
se ti je jeta ime
per ty per ty
harroj dhe veten time
skerkoj shum prej teje
veq qendro ti pran meje
se ti se ti
je parajsa ne syt e mi
ref (2x)
jeton ti ne zemren time
jeton dhe me fal kujtime
sa te dua as vet un nuk e di
se gjithcka kam un e fal tek ti
sa vite dhe themi
gjithmone bashk do jemi
te dy , te dy
boten do ta falja veq per ty
s'kerkoj shum prej teje
ve qendro ti pran meje
se ti se ti
se parajsa ne syt e mi
ref (2x)
jeton ti ne zemren time
jeton dhe me fal kujtime
sa te dua as vet un nuk e di
se gjithcka kam un e fal tek ti


Ky tekst u dërgua nga eni




Më Shumë Këngë Nga Albana Qato:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet