A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albanian Gjonny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Emri i Vërtetë:
  • Gjon Isufaj
  • Vendlindja:
  • Detroit 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Albanian Gjonny është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Gjon Isufaj, ka lindur në SHBA, por është malësor nga Kastrati i Malësisë së Madhe në Shqipëri. Shkruan muzikë prej vitesh dhe kënga e tij e parë ishte një këngë personale për babain në vitin 2011. Muzika për Gjonny-n ishte thjesht një hobby, por në vitin 2018 publikon 8 këngë, të cilat u publikuan në Apple iTunes dhe Spotify. Ka publikuar disa videoklipe edhe po përgatit disa të tjera. Më datë 12 Korrik 2018, Albani...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bx-A

Leuname

Arbër Kurtaj

Mr.Trimi

Merytoni

Sacrifice

Tankilla

Explicit

Miril

Ex Wolf


Tags: Albanian Gjonny, Gjon Isufaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019