Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Albanian Outlawz - R.A.P. ( Revolution Anti Pussy)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/05/2013

2013-05-26T15:08:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "R.A.P. ( Revolution Anti Pussy)" kënduar nga Albanian Outlawz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albanian Outlawz i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albanian Outlawz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet