Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Albanian Outlawz - O4l  (Feat. Outlawz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

16/06/2017

2017-06-16T17:00:00+00:00Jena jashtligjor, you be leady a mean
N4 an't e botes zonin ton je ka e nin
kta vin prej amerike , senin e qojm nPRISHTIN
do shqipe xhelozojn se spo mujn mem mrri
jom rrit oo bir , me ta skom pas filozofi
se kta kur e kan bo b... une hala jom kon fmi
ti je ka don peace, menon qe stbojm sen
veq ta bojna ni surpriz
hala po tmajn tshpis se ti pom shitesh G
kta pi sho tu ngajt pi nij tu bertit
kom prit me dal ndrit kom pas nevoj per qetsi
jom i fiksum ma shum qysh me bo pare me vllazni
...
tash erdh kjo dit vllaznit jon bashkangjit
kjo o familja per ata qe se kan dit
spo mujn me na hek sysh
...
ti ke pas than nrrug nuk ka me pas faktin
sot po boj muzik me vllaznit e 2pacit

#THEEND
#TBAFORLIFE
#O4L


Ky tekst u dërgua nga FANS I TBA
Më Shumë Këngë Nga Albanian Outlawz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet