Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albanian Outlawz - Se Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Meriton".
3. Video është e këngës "Se Meriton", por nuk këndohet nga Albanian Outlawz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Albanian Outlawz - Se Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/01/2015

2015-01-18T21:58:27+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Meriton" kënduar nga Albanian Outlawz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 23 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
23

DËRGO TEKSTIN

Studio: Out Lawz Records
Teksti: Out Lawz-E

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Majlinda Kryeziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dje e pash me sy qe e vetmja sjam per ty, me te njejtat fjal po i flisje dhe asaj.

Dje me erdhi keq qe shum von e mora vesh, sa i lig qe je ne zemer dhe shpirt por qe kur nuk e kam dit.

Se meriton asnje fjal nga un, se meriton nje puthje per fund, se meriton asnjeher me tpa me vjen mir qe jemi nda. (2x)

Shum e lumtur jam qe ty afer me s'te kam,jeta eshte e gjate do ta gjej nje tjeter fat.

Dje me erdhi keq qe shum von e mora vesh, sa i lig qe je ne zemer dhe shpirt por qe kur nuk e kam dit.

Se meriton asnje fjal nga un, se meriton nje puthje per fund, se meriton asnjeher me tpa me vjen mir qe jemi nda.(2x)Më Shumë Këngë Nga Albanian Outlawz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë