Albatrit Muqiqi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Theje Gotën” Nga Albatrit Muqiqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-08-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi ka publikuar videoprojektin e tij më të ri të cilin ka kohë që e kishte paralajmëruar.

"Theje Gotën" titullohet kënga e re e Albatritit e cila është punuar nga Genc Prelvukaj në studion e Black Fish Entertainment.

Videoklipi i këngës është punuar në Prishtinë nga produksioni EnterMedia, e ndërsa është publikuar në youtube nga BZZZ International!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Theje Gotën” Nga Albatrit Muqiqi

  Albatrit Muqiqi - Theje Gotën [Teksti dhe Klipi]

Komente 0