Albatrit Muqiqi

Albatriti Para Pasqyrës, Nxjerrë ‘muskujt’!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-08-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi i cili tash e një kohë është fejuar, ka publikuar së fundmi në rrjetet e tij sociale një fotografi ku shihet duke bërë "selfie" para pasqyrës.

Në foto përveq bukurisë së Albatritit bie në sy edhe muskujt e tij të cilët është munduar ti theksojë në foto, por që realisht i duhet akoma më shumë punë.

megjithatë Albatritit nuk i ka munguar fansave këtë sezon, për shkak se ai ka publikuar një videoklip "Theje gotën" si dhe ka qenë i pranishëm mjaft shumë nëpër koncerte.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Albatriti Para Pasqyrës, Nxjerrë ‘muskujt’!

  Albatrit Muqiqi - Theje Gotën [Teksti dhe Klipi]

Komente 0