Albatrit Muqiqi

Albatriti Uron I Pari Festën E Kurban Bajramit!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-09-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi sot në rrjetin e tij social në Instagram ka qenë ndër të parët që ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Ai kishte zgjedhur një urim të thjeshtë për ti uruar festën rrethit të tij si dhe të gjithë myslimanëve anë e kënd botës.

"Urime te gjithë besimtareve mysliman festen e kurban bajramit nga une A.M" - ka shkruar Albatriti në postimin e tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Albatriti Uron I Pari Festën E Kurban Bajramit!


Komente 0