Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Pyete Vetveten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

tash kur vujtja e fundit po falet jeta ndalet pa dashuri si petalet pijen lotet e mi tash kur puthja e fundit shijohet dritherohet trupi im nuk do sherohet plag e shpirtit tim

mua mos me pyt se po ndahemi te lutem mos i vidh qastet qe me mbeten mua mos me pyt me lot po lahemi krejt qka don me dit pyete vetveten

tash kur vujtja e fundit po falet jeta ndalet pa dashuri si petalet pijen lotet e mi tash kur puthja e fundit shijohet dritherohet trupi im nuk do sherohet plag e shpirtit tim

mua mos me pyt se po ndahemi te lutem mos i vidh qastet qe me mbeten mua mos me pyt me lot po laahemi krejt qka don me dit pyete vetveten

mua mos me pyt se po ndahemi te lutem mos i vidh qastet qe me mbeten mua mos me pyt me lot po lahemi krejt qka don me dit pyete vetveten.


Albatrit Muqiqi - Pyete Vetveten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyete Vetveten".
3. Video është e këngës "Pyete Vetveten", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0