Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Te Rriturit Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Boll"

Komente

Asnjë Koment

12/10/2012

2012-10-12T07:34:22+00:00Te rritur bashk ishim miq qe kur ishim femij
tash je me te dhe vrej qe ndjej aq shummmm xhelozi
aq shummmm xhelozi

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon

Me vjen shum rend si ne qaf te ma thejn nje gur afer ishe e ste putha kurr e sme puthe kurr

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet