Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Gabon Ti, Gaboj Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ref: 2
gabon ti gaboj un
e qdo dit te du me shum
zemra kan zemra fal dashnija
sthuhet me fjal

une me te mir e ti met keq nje dit
prish e nje dit ndreqt
nje dit gzomhem tjetren vuj
asgje sblej po shtrejt

paguj une me te mir
e ti met keq nje dit
prisht e nje dit ndreqt
nje dit gzohem nje dit vuj
asgje sblej po shtrejt paguj

gabon ti gaboj un e qdo dit
te du me shum zemra kan zemra
fal dashnija sthuhet me fjal

ref: gabon ti gaboj une

une me te mir e ti met keq
nje dit tprisht e nje dit
ndreqt nje dit gzohem nje dit
vuj asgje sblej po shtrejt paguj

ref: une met tmir e ti met keq

reg:2 gabon ti gaboj une


Ky tekst u dërgua nga linaaaa

Albatrit Muqiqi - Gabon Ti, Gaboj Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabon Ti, Gaboj Unë".
3. Video është e këngës "Gabon Ti, Gaboj Unë", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0