A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albatros Rexhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Albatros Rexhaj është një autor këngësh i njohur. Albatros Rexhaj është shkrimtar shqiptar i lindur në Prizren dhe jeton në Prishtinë dhe aktualisht bashkëpunon me shtëpitë botuese PEGI dhe DUDAJ në Tiranë. Albatrosi është një shkrimtar i dashurisë dhe jetës. Autor i vetëm i Filozofia Urbane (Albatros Rexhaj), një prej faqeve më të dashura të publikut mbarë shqiptar ku publikohen mendime, vargje poetike, prozë poetike, prozë të shkurtër dhe krijime të tjera. Një shkrimtar, dramaturg, i cili ash...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Besim Bunjaku

Sokol Marsi

Gent Demaliaj

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Astrit Halimi

Granit Gashi

Adis Ismaili


Tags: Albatros Rexhaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019