Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albboy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Arber Kacoli
 • Vendlindja:
 • Tropoje 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albboy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Arber Kacoli dhe ben pjese ne grupin e famshem "Banda Botuesi". Eshte i martuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eagleye (Kiameti)

G Bani

Blazer

Mali G

Bohemi

Rameka

AK

Zero

Krimineli

JR

Tags: Albboy, Alb-Boy, Arber Kacoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet