Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albboy
  • Emri i Vërtetë:
  • Arber Kacoli
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Prill 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: hip-hop

Albboy është këngëtar i njohur. Emri i vertete Arber Kacoli dhe ben pjese ne grupin e famshem "Banda Botuesi". Eshte i martuar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  qlirche  

Komente

1

Anëtar i labelit

Banda Butuesi


Komente 1