Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albboy - Fuck Inat-G

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck Inat-G".
3. Video është e këngës "Fuck Inat-G", por nuk këndohet nga Albboy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albboy - Fuck Inat-G  (Feat. Waggish & White Devill)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/02/2008

2008-02-01T23:56:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fuck Inat-G" kënduar nga Albboy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Slow-g - Fuck Inat-G

Tekst 1

Une prap me shokt e mi
skenen tash un po e nxi
per asnji mu spo ma ni
se jom djal un per shoqni
prap me shoket do vazhdoj
bitin tjeter do ta boj
edhe hitin ta krijoj
skenen n'kom krejt do e coj
inat-g ku do qe jeni
ropt ju ku ti
pershendes kush m'ka inat
se c'do dit mcojn me nalt
per shoqnin une t'vras
per familjen un jap jeten
nuk jom shok per interes
qe t'vje mrapa vec per lekun
nuk e di n'qofse m'njef
se jom djal shume perfekt
nuk e lej veten t'deshtoj
se jom djal me pervoj
si thoni t'ja them me t'lehta
un po ja them me t'ronda
si hurm do t'ngeli n'fyt
po shkele nga kjo zona
i kom me triljona
ato mendime t'kqija
e n'rast se vdes sonte
per mu jeton vllaznia
shakat qe na bojm
problemet i kena zgjidh
skena vend per ne fund
se na t'fort kena lind

Refreni

Ne jemi thjesht me t'mirt
Thjesht me t'fortit
Thjesht me t'kqijte

Ne sken hyme me brohoritje
fillojme ne me hite
e dalim me duartrokitje

Ne rrug dalim perdit
pa lek ne xhep
por me fansa n'gjit

Per asnji mu spo ma ni
se un jom thjesht SLOW-G

Tekst 2

Sinqerisht me plot goj
mu sma merr njeri per fam

boj rrep per vllazni
e boj terr kush don dram

se skom dashni per vete
jo skom per asnjeri
dhe ate qe kom
e kom per 1 njeri
e shoh vdekjen e kom shum afer
un duhet me fitu
ditet e sotme vetem i forti
mundet me mbijetu
e neqoftese me vrasin
ti e din ca bon
e merr kallashin e per
mu ne ajer e zbraston
fitohen garat e nje udhekryqi
nuk di ke rrug te shkel
kater mundsi jetese
vakte ndryshme per te zgjedh

mendohem ne udhkryq
dhe te djathten nuk e njoh
e shoh edhe te majten
i them vetes drejt vazhdo
qendroi besnik
ideve tuja personale
haroje ca ke mbrapa
tani cdo gje bahet reale
e shoh vdekjen ktu afer
por nuk e mbaj me hater
cdo gje qe lind do vdes
po presim radhen si n’teater
duke pritur


Refreni

Ne jemi thjesht me t'mirt
Thjesht me t'fortit
Thjesht me t'kqijte

Ne sken hyme me brohoritje
fillojme ne me hite
e dalim me duartrokitje

Ne rrug dalim perdit
pa lek ne xhep
por me fansa n'gjit

Per asnji mu spo ma ni
se un jom thjesht SLOW-G

Mbyllja

Yeah SLOW-G StreeT RecordS

Lavdimi A.k.a Alboszz - Fuck Inat-G

RReshti. 1
Lavdimi a.k.a AlbosZz

Ja Kem Zanat Me Sundu
Temret M'bi Qytet
Se Pidhit Sikur Ti
i Kem Dhan Zemer Vet
Na Jem BoSSa
Plus Jena Shefa
ik Inat-G
Se Ju RRehum Si Defa
Nuk Ka Logjik
Ti Me Mu Meu Kap
Po As Kari Nuk Um Han
Se Nuk T'boj Hesap
Ah Qe Ky Osht Stili LLAPJANIT
Kuq e Zi N'vena
E Me Zemer T'luanit
Na Na Nal
Ey Dost Qa Ki
Jom Trim Prej Natyre
E Jo Veq Kur Pi
Festojm Gjith
Kur Vrasum Viktima
Lavdim Kallashi
a.k.a
Si Vetima.

RReshti. 2
Leotrim

Ky Nuk Osht Diss
Leo BomBardon
Vet Agressiv
Inat'qorin Pe Sulmon
Hey Jem Tre Veta
T'qpejt Si Raketa
Ruju Mos Ma Tesh
Se Ftyra Jote
Del N'gazeta
N'faqen e Fundit
Qatu Ku E Ki Venin
Se Fjalt E Tua
Beso Qe Sun Um Tremin
I Kem Krejt
Edhe Vet E Ke Pa
Qatu Ku Ti Enderron
Na Qatu Bajm Sefa
Hey Qa Me Ba
Fati Yt Kshtu U Shkru
Po Ja Qifsha Robt Krejt
Atynev Qe Sjon Me Mu
Qa Po Prekesh
Fjalt E Mia T'sosin
Qe Qito Jon RRegullat
Kur Ki Pun Me BoSSin.

RReshti. 3
Ardiani

Jo Mos U TuT
Se Na Jemi Djel T'mir
Deri Qat Her
Kur Ja Nis Mu Ba i Shtir
Po Qa Me Ba
Qe Nuk T'lam
Me Qu Kry
T'rrehi Shpulla Gojes
Me Qi Nanen S'tla Mu Fry
U Kry Hajde Dost
Dalum Kur Dush
Veq Die Ni Sen
Me Barut Komet Mush
Jom Ardiani
Me Vllazni T'Ludiwgshafenit
Hajde Mushe Kerrin
Ose Hypi Trenit
Kupton !!!!!!!!!!

Outro :
Leotrim Ardiani Lavdimi a.k.a AlbosZz

Me Neve Nuk Ka Loj
Se Jav RRasim Tonve N'goj

Jav Qim Nanen Krejtve AAAA !!!

Yeah Yeah Whats Up
Robt N'pidh Inat'gjive Mother Fucker
Lavdimi a.k.a AlbosZz Leotrim Ardiani YeaHH

Ludwigshafen City Mennnnn !!!!!!!

Gjiganti - Fuck Inat-G

Qe Ku Jom QeHajde Qe Pot Pres
Kur Dush Un T'DalAje i Fort Nuk T'Ves
Des Jeten E ShesTy Nuk T'La Mu Afru
Menon Qe Jom i urtMenon Qe Jom Urtu
Jo Shoki Jom QajQaj i Njejti Si Gjdo Her
Une Vi Vet DostSjom Asi Qe Shok Merr
Kam Shok AbnormalE Fali jeten Per Ta
Nuk Ma Nin Qysh ShkaPlumi Jem T'Ha
Shkoni Tasht N'KarJu Qe Folni Rrena
Hajdi Ju Te BabaJu Qet krejt Naper Vena
Se Shum Jeni TrashJeni Ba 100 Killa
Kur Tju Shti N'DurKini Me Ra N'10 Killa
Krejtve Ju KillaSpo Ju Sho Ma Juve
Ja Dilem PerparaJa Ma Mos hin LLugve
Bane Naj Kungj ShkruveKa Met Lan Rat
Une Hypa Me ShkallE Ju Pidha Shka Bat

Ky Sen Esht Per JuveQe Fantazoni Shum
Skini Shanca Me MuJu Qi Nanen Dum Dum
Sju La Me FolSju La As Me Bertit
E Boj Me VeperNese Ki Qef Edhe Me Bit
Ta Bi Qysh Du UnTi E Ngon Merr Traum
i Qart Llakt N'Takt Hajt Pidh Prov Gjum
Dopt Ropt AtyneQe Menojn Per Mu Keq
Nese Sum KuptonHajde Vetum Ndeq
ik ik ik ik ik ikSe U Kthy GjiGanti
Qe Qe Qe QeKush Esht Ma i Pari
Qe Kush Esht URill yeeQe Kush Bje Shit
Qe Kush Esht sick yeeeQe Kush Bje Hit
Text Bit FllowJom i fort Me Krejt
Fllow Bit TextJom Shum i Shpejt
Krejt i Kom LetSe Kom Talent Haver
Text E Mija ShokiSun i Bon Gjdo Gankster

Outro
UUUU Qfar Bitiyee Hej Ngo Knej Mos Mu Shit Knej Se KuKu Per Ty Hahaha Ok
Dihet Kush Essht Numer 1 Fuck You Fuck inat-gg Imortel Army For Ever
Dashni Per Nevrikin Edhe Per Kejt Dostat E Mi Edhe Per Do Dosta Ne Zvicerr E Din Kush Jan Ata e Tjert Veq Di Mju Than Fuck you Tjerve Yeeee
Më Shumë Këngë Nga Albboy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet