Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albboy - Thjesht Jo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thjesht Jo".
3. Video është e këngës "Thjesht Jo", por nuk këndohet nga Albboy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albboy - Thjesht Jo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/02/2008

2008-02-01T23:56:12+00:00Verse 1....

Ti e Bone tonden une po e boj temen...Si me ty si pa ty une nuk rri pa femen...

Zemer besom ça po te thom....
Nuk po du me u mburr po qito sene i kom....

Jom tip i gjall e veten nuk e lshoj...pse u ndam bashk tash une nuk mun kaj...

jo jo as mos e meno ni gja te till...
s`ka ndodh as s`ka me ndodh pse po ta diftoj fill...

Kom imunitetin tem une e di qe po te dhem ty....Kur em sheh perkrah me femna tjera po rri...

E di me ki zili se ta lexoj ne sy...
ti do me kon me mue po une s`du me kon me ty...

ça ta pshtyj se lepij puna jon ka mar fun...Ndaç besoje ndaç jo se mue sem prish pune...

Rrugat ti kom dhon iher te kom than Good Bye...me u k`thy prap me ty !!as nuk e mendoj...

REFRENi

Jooooooo Une me tyyyyy JOooooo as ti me mue JOooooooooooo Nuk ka shance Maaaaaaaaa....

Verse 2

S`kesh per ty s`ke per mue te kom kallxue me kohe...Ma k`theve si ne hajgare e ma bane ouuu...

po po qeshtu o qysh ta lypsh e gjo...meno ça te dush tash se s`po te thom kurrgjo...

Nderrove sikur moti shkove perfundove ne rrot te sames...e trazhgove bitch profesionin e nanes....

Hajt Hajt se ki kohe je e vogel hala...sa te rritesh edhe pak se edhe dy i ba...

S`kie ça me fol tash mos u kap dallash...ate ça e lype e more se une ta dhash...

E te thash se s`je per mue tjeter kon due tjeter kush em don tjeter kon kom me mar per grue...

Qellimit tem ja dola qysh tek mos um nvet...noshta pak per gazep po hajt se s`ka dert...

Mir a keq s`ka rendesi une punen e marova...te pakten kerkush s`mun em thot qe deshtova....

REFRENi

Jooooooo Une me tyyyyy JOooooo as ti me mue JOooooooooooo Nuk ka shance Maaaaaaaaa....


Ky tekst u dërgua nga  arber
Më Shumë Këngë Nga Albboy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet