Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albboy - Acik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Acik".
3. Video është e këngës "Acik", por nuk këndohet nga Albboy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albboy - Acik  (Feat. Kacaki)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kacaki

17/01/2011

2011-01-17T14:13:16+00:00REF :

çou Kce Mos Le Mbase Qe SE Ky Sen Te Pelqe...çou çik çou Le Une e Di Se PEr Ty Ja Vle...

REC :

Sa Her Vim Me Kersim Bim Tingllim Tropojane...njeke me fishkellim ket ushtim neper male...Edhe Mos Harro Se Na S`harrohem Leht...Kur Te Bien Ndermend Per Ne e Di Ku Me Na Gjet...

Merri Krejt Shoqet Me Veti Une TE PRes Me Bandita...Bashk Djem e Chika Ndaç Me u Bo Ma Dolce Vita...Sinjorita Sykaltroshe Du VEpra Jo Veç Fjal Boshe...Ndaç Me e Dit Qysh e Dim Na Hajde Ta Thom Me Ndonje Qoshe...

Bukuroshe Sikur Ti Sa Me Kan Than Plot Te Due...
Athue Jom Manjak Nese Me To Kom Kalue ?!Per Mue S`ka Rendesi Sdu Me e Dit ça Mendo Hiç...Une e Di ça Du Po Ti Se Di ça Do Bitch...Hiç Mos Um Pyt Se e Cila Je Ne Rend...Smuj Me Te Kallxu Jo Se Sdu Si Maj Men...Nuk Ka Vend Qe S`na Njohin Prej Ne TRopoje Deri Ne Sarand...Banditat e Bandes Butuesi Ne Tana Ant...


Më Shumë Këngë Nga Albboy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet