Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albboy - Femna Jote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femna Jote".
3. Video është e këngës "Femna Jote", por nuk këndohet nga Albboy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albboy - Femna Jote  (Feat. Doppio-O)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doppio-O

24/12/2013

2013-12-24T18:30:16+00:00ALBBOY :)-
x2
Ngjitu Nalt i prekim buzat
1 2 3 i hjekim bluzat
x2
eej ajo nuk o ma ajo qe ka qon dje
E ke huup
besom me ju lut ajo mo nuk vje nuk vje nuk vje nuk vje

E ruje femnen se un ja marr mendjen
e di qe osht e jotja
por un e boj temen
Zemren ja shoh nsy
Si engjell e ka ftyren
Po do me pas kontakt
E bon cmos me gjet meyren
Ma bon gjestin me sy
kur ati i jep perqafje
E gjo pretekstin me ty
Per me lyp autografe
Tipi osht i pit sdo me dit ku i ka shku
Ndor t'sigurte ki
Besom ta kom sigurue
Mak pa n'tv thot
You make me feel crazy
Muzika sle me nie
Kalon n'privacy baby
E njeki n'ecje
Dalim jasht si me stil
E di qe ka etje
E qetsoj si kamomil
HAJDE
ngjitu nalt i prekim buzat
1 2 3 i hjekim bluzat
Ngjitu nalt i prekim buzat
1 2 3 i hjekim bluzat
eej ajo nuk o ma ajo qe ka qon dje
E ke huup
besom me ju lut ajo mo nuk vje nuk vje nuk vje nuk vje
eej ajo nuk o ma ajo qe ka qon dje
E ke huup
besom me ju lut ajo mo nuk vje nuk vje nuk vje nuk vje

Doppio O -
E jo burr un sju kam turr
Ajo vet mue mu ka sul
Jam djal i mir me kultur
Ruje se syt po mi ngul
Shenja jep me buz me dur
Kur se ki mendjen shkon me u ul
Se prej se hina mrena
Femra jote para mdul
E qaty ku u shkembym
Kmishes ja hapi ni pull
Un fola vet me veti
Ou sick e paska cool
E ki seksi Shoki
Po se ki tsigurt
N'tualet vjen e mnguc
M'njek me buz per mem puth
I fut durt qaty ku se ki iden
Nuk bon me u vonu
Direkt zen edhe wc-n
Shpejt e shpejt Fillum pun ktu ku jem kshuqe
Nuk po na i ndjen se partnerat ku i kem
Krejt clubi o ka presin
Prej mas dere jan tu thirr
Ni zgjidhje duhet me gjet
Me na pa bashk jo nuk o mir
Se femnem e kom t'vshtir
Si FBI-ja me t'hap dosje
E un po adl ktej
Se paska tub ajrosje
ZEMER

Albboy -
eej ajo nuk o ma ajo qe ka qon dje
E ke huup
besom me ju lut ajo mo nuk vje nuk vje nuk vje nuk vje
eej ajo nuk o ma ajo qe ka qon dje
E ke huup
besom me ju lut ajo mo nuk vje nuk vje nuk vje nuk vje


Ky tekst u dërgua nga  Adela1
Më Shumë Këngë Nga Albboy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet