Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albena Bajraktari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Albena Bajraktari është një shkrimtare e vogël. Studion ne shkollen fillore te mesme te ulet "Muharrem Shemsedini", fshati vjeter Ferizaj dhe jeton ne Bibaj afer Ferizajit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Djellza Behramaj

Ajla Aliu

Elza Mehmeti

Florentina Sopjani

Lebibe Feka

Arta Qorrolli

Arbnora Kelmendi

Bleona Emini

Ezana Morina

Genta Maliqi

Tags: Albena Bajraktari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet