A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albëria Nuk I Ndal Lëvdatat Për Veselin, Ja çka Thotë Ajo...


Not Yet Rated

[07-10-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është duke kaluar çaste mjaft të mira në spektaklin e vallëzimit "Dance with me".

Në natën e parë madje ajo është shpallur fituese bashk me partnerin e saj Veselin, për të cilin vazhdimisht e lavdëronte.

Mesa duket Veseli është një partner mjaft i zoti në kërcim, ndaj dhe për këtë Albëria kishte publikuar një foto në Instagram bashk me një mbishkrim:

“Më i bukri më i miri, duke e falënderuar kështu për dashurinë dhe mbështetjen”, janë fjalët që Albëria kishte shkruar.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018