A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albërija Dhe Veseli Bashkohen Për Një Këngë?!


Not Yet Rated

[10-11-2015]
Ata të dy janë ndër çiftet më të pëlqyera të spektaklit “Dance With Me”, fjala është për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj.

Së fundmi ka qenë Veseli ai i cili ka publikuar një foto me këngëtaren Hadërgjonaj nga një studio incizimi. Me këtë foto dyshja kanë lënë të kuptohet që ata së shpejti do të sjellin një bashkëpunim së bashku, raporton Indeksonline.

Albërien e kemi parë disa herë në muzikë por a zoton një talent të tillë edhe Veseli nuk e dimë.

Sidoqoftë ende nuk dhënë diçka konkrete, na mbetet të presim çka po sjellin dyshja.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019