A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Po E “Zhvesh” Albërie Hadërgjonaj?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[13-11-2015]
Këngëtarja, Albërie Hadërgjonaj, së fundi u bë pjesë e spektaklit “Dance with me Albania”. E me sa duket, ky spektakël, po e “zhveshë”atë pak e nga pak atë, shkruan Indeksonline.

Pjesë të fortë të vetës së saj, Hadërgjonaj e konsideron edhe gjoksin e saj, kjo marrë parasysh që jo rrallë herë ajo ka provokuar duke shpërndarë foto të ndryshme në rrjetet sociale. Porse tash ajo po zbulon edhe këmbët e saj, cfarë na shtynë të mendojmë se pak e nga pak do të na tregojë të gjitha.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019